Inwestuj
w nowe technologie

CO NOWEGO?

AKTUALNOŚCI

19 czerwca 2018

Polskie Inwestycje Technologiczne Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. rusza z publiczną ofertą akcji

Polskie Inwestycje Technologiczne Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A., jedna z trzech pierwszych spółek w Polsce wpisanych do prowadzonego przez KNF rejestru wewnętrznie zarządzających ASI, opublikowała memorandum informacyjne w związku z pierwszą ofertą publiczną akcji. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 1 zł. Wartość całej oferty wynosi do 2,0 mln zł. Zapisy na akcje rozpoczną się 18 czerwca i potrwają do 28 czerwca 2018 r. 

Polskie Inwestycje Technologiczne Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. należy do elitarnego grona spółek znajdujących się pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego w ramach prowadzonego rejestru alternatywnych spółek inwestycyjnych. Spółka inwestuje w projekty z sektora nowych technologii w obszarach: biotechnologii; telekomunikacji; informatyki; ochrony zdrowia i edukacji, które mają szanse na bardzo dynamiczny rozwój i wejście na rynki globalne. Obecnie w portfelu inwestycyjnym znajdziemy producenta najbardziej zaawansowanych technologicznie w Europie gimbali oraz spółkę farmaceutyczną ukierunkowaną na prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej i usługowej.

Komunikat prasowy

Powrót do listy aktualności

tel. (22) 250 84 14

Polskie Inwestycje Technologiczne Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. została wpisana do rejestru KNF jako Alternatywna Spółka Inwestycyjna